تاپ سر همیشه اولین

گروه بزرگ تاپ سر از سال ۱۳۸۲ در قالب خانواده ای بزرگ فعالیت خود را در صنعت کاشی و سرامیک آغاز نمود و اکنون با کسب رتبه اولین در صنعت کاشی و سرامیک ایران با ظرفیتی بالغ بر ۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ متر مربع در سال به عنوان بزرگترین تولیدکننده کاشی و سرامیک این کشور محسوب می گردد.

 جهت ورود به سایت این گروه بر روی تصویر بالا کلیک کنید

اعضای این خانواده بزرگ:

کارخانجات کاشی باستان – کاشی عمارت – کاشی پارسیان – کاشی نفیس و کاشی ارگ بوده که هر یک مجموعه ای تخصصی در صنعت کاشی و سرامیک می باشد.

تمرکز گروه تاپ سر در راستای توسعه برنامه های آتی بر پایه تحقیق بازار و بررسی سلایق مصرف کنندگان بوده و در راستای عملی نمودن این مهم مسیری طولانی را پیموده است.

بکارگیری نیروی انسانی متخصص از دیگر شاخصه های بارز این گروه بوده که با بهره گیری از توانایی و علم روز دنیا تولیداتی با کیفیت جهانی را به بازار عرضه می نماید.

دریافت نشان های متعدد استاندارد و کیفیت از طرف موسسات معتبر بین المللی گواه این موضوع است که ما به دنبال اجرایی شدن حقیقی کیفیت در صنعت کاشی و سرامیک کشور هستیم و همچنین رضایتمندی مشتریان ما در بازارهای داخلی و بین المللی این موضوع را ثابت می نماید. این گروه مجهز به بزرگترین آتلیه تخصصی و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در راستای تولید و اجرای طرح های کاشی و سرامیک بوده که خود مزیتی بزرگ در این صنعت محسوب می گردد.

از اهداف اصلی این گروه می توان به ورود در صنایع مختلف ساختمانی چون شیر آلات بهداشتی، چینی بهداشتی، وان و جکوزی، و لوازم لوکس ساختمانی اشاره نمود که به زودی شاهد ارایه این محصولات به بازارهای جهانی خواهیم بود.

ماموریت و اهداف:

ما یک مجموعه جهانی مشتری مدار هستیم و هدف نهایی خود را خلق محصولاتی بدیع و ماندگار در صنعت ساختمان دانسته و به منظور دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتریان اهداف ذیل را مد نظر داریم:

تحقیقات مداوم، نوآورانه، فشرده و اختصاصی در صنعت سرامیک کشور
توسعه محصولات متناسب با نیاز روزافزون بازار
رضایت مشتریان به عنوان هدف اصلی گروه تاپ سر
خدمات سراسری و دسترسی مصرف کنندگان در سراسر جهان به محصولات
اهتمام کامل به رعایت ضوابط زیست محیطی در چهار چوب تولید سبز
آموزش و توانمند سازی کارکنان در حوزه های مختلف صنعت سرامیک

Arabic